English
Naujienų prenumerata
Biografija
Darbotvarkė
   
Iš viso apsilankė: 4379686
Šiandien apsilankė: 766
Dabar naršo: 10
Naujienos
 

2014-04-22

Tarptautinėje konferencijoje aptariama meno ir sveikatos sričių kūrybinė partnerystė

Balandžio 22 d., antradienį, Nacionalinėje dailės galerijoje LR kultūros ministerija ir viešoji įstaiga „Socialiniai meno projektai“ kartu su partneriais – Britų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje ir Mančesterio Metropolijos universitetu - rengia konferenciją „Menas ir psichikos sveikata. Kūrybinė partnerystė – politika ir praktika“. Konferencija pristato Lietuvos, Jungtinės Karalystės bei Suomijos patirtį, įgyvendinant tarpsektorines programas, orientuotas į visuomenės sveikatos stiprinimą ir gerovės didinimą.

Plačiau
 

2014-04-21

Skelbiamas Dalios Tamulevičiūtės premijos konkursas

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija skelbia Dalios Tamulevičiūtės premijos scenos meno kūrėjams, puoselėjantiems lietuvių literatūros autorių kūrybą Lietuvos teatrų scenose, konkursą. Premijos tikslas – įvertinti ir skatinti teatro meno kūrėjų iniciatyvas ir meninę saviraišką, scenos meno kūrinių pagal klasikinę ir šiuolaikinę lietuvių literatūrą sukūrimą, ugdyti lietuvių literatūros kūrėjų ir teatro tarpusavio ryšius.

Plačiau
 

2014-04-20

PRIIMAMOS PROFESIONALAUS SCENOS MENO PROJEKTŲ SKLAIDOS (SALIŲ NUOMOS) IŠLAIDŲ DALINIO KOMPENSAVIMO IŠ VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠŲ PARAIŠKOS

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija priima Profesionalaus scenos meno 2013 metų II pusmetį įvykdytų projektų sklaidos (salių nuomos) išlaidų dalinio kompensavimo iš valstybės biudžeto lėšų paraiškas.

Plačiau
 
 
 
  Naujienų archyvas